Wraca Ekstraklasa. Kiedy pierwsze mecze?

Ekstraklasa, najwyższa liga piłkarska w Polsce, powraca 27 stycznia po przerwie. Wszyscy kibice piłki nożnej w Polsce będą mogli cieszyć się emocjami i niezapomnianymi chwilami na boiskach najlepszych drużyn w kraju. Ekstraklasa, gdzie oglądać? Dowiedz się więcej!

Powraca Ekstraklasa 

Pierwsze mecze po powrocie Ekstraklasy odbędą się 27 stycznia 2023 roku. Wszyscy kibice będą mogli cieszyć się emocjami związanymi z pierwszymi spotkaniami po przerwie. W pierwszej kolejce zobaczymy kilka ciekawych pojedynków, w tym mecz Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom, Lech Poznań ze Stalą Mielec. Jednak hitem kolejki będzie mecz Legia Warszawa z Koroną Kielce, który z pewnością przyciągnie uwagę kibiców z całego kraju. Obie drużyny są znane z wysokiej jakości gry i ambicji zdobycia mistrzostwa kraju, więc możemy się spodziewać emocjonującego meczu pełnego walki i niespodzianek.

Zobacz mecze na żywo

Ekstraklasa gdzie oglądać? Mecze Ekstraklasy będą dostępne na platformie Canal Plus online. Kibice będą mogli śledzić mecze na żywo, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dostęp do transmisji będzie możliwy dzięki zakupowi abonamentu na platformie Canal Plus. Ekstralasa, gdzie ogladać mecze za małe pieniądze? Dodatkowo, fani Ekstraklasy mogą skorzystać z kodu rabatowego od Meczyki.pl, dzięki czemu będą mogli zakupić abonament w niższej cenie. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy chcą śledzić wszystkie mecze swoich ulubionych drużyn bez wychodzenia z domu.

Sytuacja w tabeli 

Aktualnie Raków Częstochowa jest liderem tabeli Ekstraklasy. Drużyna ta pokazuje niezwykłą formę i determinację, co przełożyło się na zdobycie dużej liczby punktów. Pozycja Rakowa nie jest niespodzianką ponieważ drużyna od jakiegoś czasu prezentuje świetną formę. Na drugim miejscu tabeli znajduje się Legia Warszawa, która również prezentuje bardzo dobrą formę. Drużyna ta jest uważana za jednego z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa Polski, a jej ambicje potwierdzają wyniki osiągane w dotychczasowych meczach. Legia Warszawa zawsze była znana z silnej gry i zaangażowania zawodników, co przekłada się na dobre wyniki w lidze.

Walka do ostatniego meczu 

Powrót Ekstraklasy do gry oznacza również powrót do normalności dla wszystkich związanych z piłką nożną w Polsce. Kibice, zawodnicy, trenerzy i cały personel mogą ponownie cieszyć się tym, co kochają najbardziej, czyli grą na boisku. Jak na razie Raków Częstochowa i Legia Warszawa wykazują się najlepszą formą i są liderami tabeli, jednak sezon jest długi i wszystko może się zmienić. Kibice mogą się spodziewać emocjonujących meczów i walki o mistrzostwo Polski.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.