Zacznij z nami przygodę z tenisem!

W ostatnim czasie tenis staje się coraz bardziej popularnym sportem w naszym kraju, dlatego nasz klub wychodzi naprzeciw wszystkim amatorom i miłośnikom białego sportu! Sukcesy naszych wspaniałych zawodników, na czele z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem skłoniły nas do stworzenia doskonale wyposażonej całorocznej bazy treningowej. 

Nowoczesna hala tenisowa jest do dyspozycji dla wszystkich, którzy pragną spróbować swoich sił na korcie, na każdym poziomie zaawansowania. Nasza hala jest otwarta przez cały rok! W zależności od pory roku dostosowywujemy halę do potrzeb graczy. Zimą, hala jest dogrzewana i dzięki ledowemu oświetleniu można cieszyć się tenisem nawet w ponurą pogodę i w późnych godzinach popołudniowych, natomiast w letnie upały gwarantujemy idealny przewiew powietrza, który jest możliwy, dzięki nowoczesnym systemom zastosowanych przy budowie obiektu. Otwierając, ściany boczne za pomocą elektrycznych systemów, zapewniamy komfort gry nawet w najbardziej ciepłe dni w roku. 

Nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały starannie dobrane przez specjalistów do potrzeb grających znacznie podnosi komfort grania. Dzięki możliwości trenowania i grania w tenisa przez cały rok w znacznym stopniu podniesiesz swój poziom gry, co ma ogromny wpływ na zwiększenie przyjemności z uprawiania tego cudownego sportu. Zastosowanie nawierzchni, posiadającej certyfikaty ITF (Międzynarodowej Federacji Tenisa) sprawiają, że jesteśmy w czołówce najlepszych najbardziej komfortowych traw do gry w tenisa na całym świecie. Wysokiej jakości materiały użyte do wyłożenia i zbudowania nawierzchni, również w znaczącym stopniu wpływają na zmniejszenie ilości zapobiegania kontuzji. Włókna polipropylenowe, nadają naszej nawierzchni sprężystość, co ma kluczowy wpływ na redukcję obciążeń stawów graczy. 

Do dyspozycji graczy zostały również udostępnione przestronne i dobrze wyposażone szatnie. Po treningu nasi klienci mogą skorzystać ze strefy wellness, która została stworzona z myślą o szybszej regeneracji zawodników po ciężkich meczach. Do dyspozycji klubowicze mają strefę saun, pokój relaksacyjny oraz taras widokowy. Po treningu można zjeść pyszny posiłek w naszej restauracji z ogródkiem letnim, gdzie po wysiłku zawodnicy mogą odpocząć i uzupełnić spalone kalorie. O pysznie przyrządzone potrawy zadba kucharz z wieloletnim doświadczeniem — Antonino Pappasa. 

Nasze nowoczesne centrum zapewnia klubowiczom najwyższy komfort w trakcie rozgrywania meczów tenisa oraz może być świetnym miejscem do spotkań towarzyskich! Jeżeli chcesz podszkolić swoje umiejętności i poprawić technikę uderzeń lub dopiero zaczynasz, swoją przygodę z tenisem to, warto wspomnieć, że nasze centrum oferuje możliwość trenowania z doświadczonymi trenerami tenisa. Pod okiem, których rozwiniesz swoje umiejętności i zaskoczysz rywali w następnym starciu. Możemy zapewnić bardzo korzystne warunki cenowe oraz profesjonalny i doświadczony, który z przyjemnością jest gotowy do pomocy i udzielenia potrzebnych informacji.